Ekskursija: ,,Nuskendęs slėnis“

Apie ekskursiją:

Pamiršti Nemuno slėnio pasakojimai, mažai kam žinomos nuskendusio slėnio paslaptys.

Vykstame į Kadagių slėnį ( Arlaviškių botaninis draustinis) 30 min. pasakojimas apie apylinkes.

Vykstame prie Žiegždrių atodangų ir geologijos pažintinių takų. (30 minučių kelionė pažintiniais takais.)

Vykstame į Samylus  per Šlienavą ant Kauno marių kranto Samylų poilsiavietė. Studijuojame paskendusio slėnio žemėlapį, šios stotelės trukmė apie 1 val.20 min. Susipažinsime su tuo kas žinotina iš Nemuno slėnio atminties – paskendusių kaimų istorijos. Keliausime akmens ir žalvario amžiaus gyvenviečių  pėdsakais. Kaunas piliakalnių kraštas  aplankysime Samylų I ir II piliakalnius. Aplink Kauno marias devyni piliakalniai ( Pakalniškių , Dubravos, Lašinių, Masiejūnų, Vieškūnų)  ) manoma tiek pat buvo paskandinta piliakalnių Kauno mariose. Aptarsime piliakalnių paskirtį struktūrą ir funkcijas. Žygiuosime miško terapijos taku  ir turėsime trumpą gydančią  pažintį su gamta.

Ekskursija tinka grupėms ir kolektyvams  turintiems progą ir norą  švęsti gamtoje. Poilsiavietės pobūviui: Duobakalnio stovyklavietė,  Paežerojaus poilsiavietė , Grabučiškių poilsiavietė koordinatės: 94  509815, 6083437, Samylų poilsiavietė koordinatės: 94 507329, 6080280 ; Laumėnų, Girionių , Mergakalnio, Rumšiškių poilsiavietės.

Ekskursiją galima trumpinti arba ilginti pagal poreikį įtraukiant daugiau lankomų objektų:   https://www.kaunomarios.lt/lankytini-objektai,p43

Rekomenduojamas  ekskursijos variantas  ekskursijos pradžia  Kauno A. Brazausko  hidroelektrinėje iki 1 val. 20 min. ( jeigu pageidaujama , ekskursijos hidroelektrinėje organizuojamos tik penktadieniais 10 val.).

Maksimali ekskursijos trukmė  iki 6 val. minimali apie  3-4 val.

Ilgoje ekskursijos versijoje tinka  užkandžių stotelė  gamtoje.

Pastaba: ekskursijai reikalingas transportas.

 

„ Ar širdy, ar marių gylyje

Pasaka paskendusi gyvena ,,  J. Aistis

kaina:

320.00 EUR

Ekskursija užsienio kalba prie nurodytų kainų pridedame 25 eurus.

trukmė:

Maksimali ekskursijos trukmė iki 6 val. minimali apie 3-4 val.